سفارش تبلیغ
صبا ویژن

جانم فدای امام خامنه ای

خلبان
دانشمند کیست؟ ـ : آنکه از حرامها دوری کند . [امام علی علیه السلام ـ هنگامی که از او پرسیده شد]
کزین برتر اندیشه بر نگذرد
خلبان
محمد امین
سلام. دو سال و نه ماه داشتم که این وبلاگ افتتاح شد. حرف هایم را می گفتم و خانواده برایم می نوشتند. همه کارهای وبلاگ و جواب نظرات با حضور و نظر خودم انجام می شد. من متولد دی ماه 1382 هستم و در سال تحصیلی 90-89 وارد دبستان شدم، سال چهارم دبستان را به صورت جهشی خواندم و در سال تحصیلی 96-95 به کلاس هشتم رفته ام. در این وبلاگ از هواپیماها، مدرسه، نظرات سیاسی خودم و خیلی چیزهای دیگر خواهم نوشت.
امروز شنبه 100/2/25
اخبار برگزیده ایران و جهان
فرهنگ لغت

نزدیک یک ماهه که من مدرسه جدید میرم. اینجا خیلی خوبه. هم ساختمونش بهتره هم مدیرش عالیه. خانوممون هم خیلی خوبه. مثل خانوم قبلی عصبانی نیست هی هم بچه ها را آزار نمیده. من خخخییییلی دوسش دارم. یه بار بچه ها شلوغ می کردند من گفتم: "بچه ها این قدر شلوغ نکنید خانوم از صبح تا ظهر این همه برای ما زحمت میکشه، خوب ساکت باشید." خانوم  گفت: "آفرین. بچه ها ببینید محمد امین چه حرف خوبی زد. ساکت باشید."

من هر روز چیزهای جدید یاد می گیرم. خانوم به من برچسب میده. تازه جایزه هم بهم داد. سه تا جایزه آورد من یکیشو انتخاب کردم. اما نمیگم چی بود شاید دلتون بخواد. من دوست دارم هر روز به خانوم بگم خسته نباشید، تشکر کنم که این همه برای بچه ها زحمت میکشه.

 

 


  + دوشنبه 88/9/9 - 9:52 صبح - نویسنده: محمد امین
 
فهرست یادداشت های این وبلاگ
 
به نام خداوند جان و خرد
آخرین یادداشت ها
دوستان
کلید واژه ها
لوگو
خلبان
خبرنامۀ وبلاگ